Referencje

Referencje

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wielokrotnie realizowaliśmy zabudowy meblowe do apartamentów i domów, które obejmowały wykonanie i montaż aneksów kuchennych, mebli pokojowych, sypialnianych czy łazienkowych. Stolarnia Rębacz podejmowała się także budowy antresoli w mieszkaniach oraz innych nietypowych zleceń. Poza obsługą klientów prywatnych, wykonywaliśmy także zabudowę biur i firm. Dzięki temu przedsiębiorstwo posiada spore doświadczenie w meblowaniu sekretariatów, stylowych gabinetów i funkcjonalnych pomieszczeń socjalnych czy archiwów do przechowywania dokumentów.

Wykonaliśmy już tysiące realizacji dla rozmaitych Klientów. Wielu z nich, zadowolonych z naszych usług, postanowiło podzielić się swoją opinią na temat naszej pracy.

Dotychczasowi Klienci cenili Stolarnię Rębacz za rzetelność i terminowość. Współpracę z firmą oceniali bardzo wysoko, zachwalając najwyższą jakość usług, a przede wszystkim funkcjonalność, estetykę i precyzję wykonania mebli. Zleceniodawcy niejednokrotnie zwracali uwagę na doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników. Dbałość o najmniejsze szczegóły oraz zgodność efektu końcowego z projektem sprawia, że Klienci chętnie polecają nasze usługi.

Nic tak nie cieszy, jak pozytywna opinia dotycząca wykonanej pracy. W Stolarni Rębacz robimy wszystko, by dostawać tylko najwyższe noty. Przekonaj się sam i już dzisiaj skorzystaj z naszych usług!